Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

nimruk

sQn

Polecane posty

W/w ma chyba jakies problemy z kojarzeniem faktow... pisalem do "gracza" Lajk, ze ma zle ustawienia i "skacze", a ten zaczął mnie obrażać...

Więc mu napisałem, że jest słaby, BO JEST i jeśli ogarnie ustawienia to mu pokażę jak się gra :D

W to wzystko wmieszał się "admin" ten sam co w temacie... wziął moje słowa do siebie i dał mi bana na 30 min za obraze ADMINA :)

 

Czy na Starej wszyscy admini maja zbyt małe kompetencje do pełnienia tej funkcji bo jak tylko jeden z drugim zaczyna płakać to od razu ban leci :)

Pomijając kwestiej kompetencji... Kolesiostwo które panuje na serwerze przyprawia o mdłości :) Kiedy kolega siedzi na respie idą UPOMNIENIA, ale kiedy Ty siedzisz (czyt. zwykły "kowalski") leci ban za brak przestrzegania regulaminu :)

 

Cudowny serwer, wspaniali ludzie i co najlepsze... ADMINI :D

 

PS. Nie zapominając o cziterstwie hahaha kocham tą część... używasz haxów przez kilka rund, bijesz niemilosiernie i jesteś bezkarny, dlaczego? bo admin ma ochote postrzelać :D

 

Ogólnie serwer wydawał się fajny, po czasie jednak stwierdzam ,zę gdyby nie znajomi to grał bym gdzie indziej... bez żalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi chodź jeden screen w którym widać, że Cię obraziłem to możemy gadać :) Na forum każdy może przychodzić i wymyślać. Idź się pożal gdzie indziej, że 30 minut od cs'a nie wytrzymasz, bo Cię nosi ;)

Skarga niesłuszna, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz wgle.dowody na mnie ?

Zgodzę się z tobą że napisałeś Lajk skacze to ja odpisałem że ja też skaczę jak nacisnę spację a ty odrazu wyzwiska..jeszcze zapytałeś się do kogo to napisałeś.

i dostałeś bana na 30 minut bo tylko ja i lajk z tobą pisaliśmy żaden inny gracz..

 

Do Zamnięcia..

 

Ps.Skargi bez dowodów nie pisz nawet bo nie ma sensu..

 

Nie ten dział.

Edytowane przez ρσωєя αкα ѕqη

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów, złych ustawień mieć nie można - serwer wymusza jednakowe dla wszystkich.

Obraza to obraza ban słuszny.

Co do adminów to nie ja wybieram tylko gracze wybierają adminów wypowiadając się w ich podaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sQn
      Twój nick z gry: CANNABIS WHISKY ANANAS
      Twój SteamID: VALVE_0:4:108625781
      Twoje IP:
      Kiedy zbanowany (data + godzina): z 15 min temu
      Powód bana: ss
      Link do screenshotów: http://www26.zippyshare.com/v/jSq1KUOS/file.html
    • Przez ρσωєя αкα ѕqη
      Wymagania

      - Wiek +16, Jest
      - Doświadczenie, Jest
      - Minimum 100 postów na forum, Na tamtym koncie mam ponad 450 postów więc tutaj też się ogarnie. ( mam ub ale nie mogę wbić na sQn )
      - Staż w sieci minimum miesiąc, Jest
      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie, BRAK
      - Brak konfliktów z użytkownikami forum. Raczej nie ma 
      - Wysoka aktywność na forum. wysoka
       
       
      Imię: Patryk
      Nick: ρσωєя αкα ѕqη    <--- Dawniej sQn
      Wiek: 17
      Byłeś już w UnBan Team?: Tak byłem.
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: 4-6 h
      Kilka zdań o sobie: Moje hobby to motoryzacja jak i informatyka.Interesuję się dziewczynami oraz tym samym co Anonymous ^.^ .Mieszkam w Olsztynie woj. Warmińsko-Mazurskie.
    • Przez κυвɑ.
      Nick oskarżonego: sQn
      Nick oskarżyciela: Kuba.
      Powód skargi: UB z nie wiadomo jakiej przyczyny.Mam pytanie do administracji i członków ubt. Kilka dni temu szanowny sQn dostał bana za spam na 5 min po ok 1 min sam siebie odbanował w amxbans i wszedł na serwer, więc dałem perma i teraz się pytam jakim prawem ten gracz nadal wchodzi na serwer dd2 ? Kto dał mu ub ? 
      Dowody:


      Czego oczekujesz: degrada osoby która daje ub po koleżeńsku.
    • Przez rafcio7341
      [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : pozdro  [AMXBans] Powod : ' Witam. Pozdro od sQn <3 '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' '  [AMXBans] Twoje IP : ' 95.40. Nick oskarżonego:Sqn
      Nick oskarżyciela:pozdro
      Powód skargi:grałem sobie az tu sqn zaczął spamować na czacie cały czas takim samym wpisem powiedziałem czy chce bana za spam a on powiedział ze jak chcesz to ty zaraz dostaniesz po 2 minutach dostałem takiego bana a przedtem jeszcze kicka i wpisem czitujesz 
      Dowody:
      Czego oczekuje upomnienia 
    • Przez κυвɑ.
      Nie będę używał wzoru bo sprawa jest prosta.
      Gracz sQn dostał bana na 5 min za spam,po minucie wbija,wiec dałem mu perma za wchodzenie na aktywnym,ale któryś z członków ubt odbanowuje go bez odwołania.
      Po kilku banach "aktywny" zbanował mnie na serwerze.
        [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Pozostalo ci 3 minut i 7 sekund bana.  [AMXBans] Zbanowany Nick : Kuba.  [AMXBans] Powod : ' Ogarnij ?e nie mam aktywnego! ~Pozdro od sQn. '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 37572142 '  [AMXBans] Twoje IP : ' '  [AMXBans] ===============================================    Kolejny ban.   [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Pozostalo ci 28 minut i 17 sekund bana.  [AMXBans] Zbanowany Nick : Kuba.  [AMXBans] Powod : ' Ogarnij ?e da?e? mi bana na 5min. wygas? on o 16 : 58. POZDRO 6oo a wbilem o 17 : 01 '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 37572142 '  [AMXBans] Twoje IP : ' '  [AMXBans] =============================================== 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...