Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sQn

Propka sQn

Polecane posty

Siema.

Od dzisiaj gram na WesternMod ale zauważyłem że widać normalnie nick wroga gdzie np ktoś na klasę z niewidka na nożu a go i tak bedzie widać jak celownikiem najedzie na typka..

Myślę że moim zdaniem to powinno być wyłączone żeby było widać te nicki jak się kursorem najedzie na postać.

 

Dawajcie tylko: TAK lub NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widać że ogarniasz cs najpierw mówisz do mnie ze na wh latam teraz piszesz takie głupoty tak zawsze było jak nacelujesz na kogoś to widac jego nick i kto to jest bynajmniej ja tak mam i pewnie reszta tez tak ma mi tam bez róznicy ale i tak tego się nie wyłaczy bo to w cfg jest ustawione więc nie płacz na forum i sie nie żal pograj troszke a nie płaczesz jak przegrasz 4000 tsyiące godzin na samym steamie i bedziesz grał codziennie po kilkanascie godzin tak jak ja to bedziesz miał skilla i se wyrobisz oko wy kampicie na nożach jak te dauny i myslicie ze was nie widac upss no chyba nie wszystkie katy wszystkie mapki człowiek na pamięć zna i nie ważne gdzie sie schowasz i czy bedziesz na nozu siedział i na tej smiesznej niewidce która dzisiaj miałes to nie nazywaj tego niewidka niewidka to jest przyczajony reszta jest bezsensu bo widac wszystko a ty jeszcze na białym tle siadasz hehe pozdro tyle od demnie najpierw poczwicz potem płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sQn
      Twój nick z gry: CANNABIS WHISKY ANANAS
      Twój SteamID: VALVE_0:4:108625781
      Twoje IP:
      Kiedy zbanowany (data + godzina): z 15 min temu
      Powód bana: ss
      Link do screenshotów: http://www26.zippyshare.com/v/jSq1KUOS/file.html
    • Przez Vallu
      Witam Mam propozycje utworzenia nowego serwra Cod 45k lvl Jeśli chodzi o paczke pisać do mnie na GG 53382200 Tylko chodzi o sprawy finansowe i teraz pytanie do was Czy nieznalazł by się ktoś kto chciałby finansować moją propozycję W razie jakich kolwiek pytań proszę pisać na GG lub PW Myślę że moja propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie Pozdrawiam Vallu
    • Przez ρσωєя αкα ѕqη
      Wymagania

      - Wiek +16, Jest
      - Doświadczenie, Jest
      - Minimum 100 postów na forum, Na tamtym koncie mam ponad 450 postów więc tutaj też się ogarnie. ( mam ub ale nie mogę wbić na sQn )
      - Staż w sieci minimum miesiąc, Jest
      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie, BRAK
      - Brak konfliktów z użytkownikami forum. Raczej nie ma 
      - Wysoka aktywność na forum. wysoka
       
       
      Imię: Patryk
      Nick: ρσωєя αкα ѕqη    <--- Dawniej sQn
      Wiek: 17
      Byłeś już w UnBan Team?: Tak byłem.
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: 4-6 h
      Kilka zdań o sobie: Moje hobby to motoryzacja jak i informatyka.Interesuję się dziewczynami oraz tym samym co Anonymous ^.^ .Mieszkam w Olsztynie woj. Warmińsko-Mazurskie.
    • Przez κυвɑ.
      Nick oskarżonego: sQn
      Nick oskarżyciela: Kuba.
      Powód skargi: UB z nie wiadomo jakiej przyczyny.Mam pytanie do administracji i członków ubt. Kilka dni temu szanowny sQn dostał bana za spam na 5 min po ok 1 min sam siebie odbanował w amxbans i wszedł na serwer, więc dałem perma i teraz się pytam jakim prawem ten gracz nadal wchodzi na serwer dd2 ? Kto dał mu ub ? 
      Dowody:


      Czego oczekujesz: degrada osoby która daje ub po koleżeńsku.
    • Przez rafcio7341
      [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : pozdro  [AMXBans] Powod : ' Witam. Pozdro od sQn <3 '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' '  [AMXBans] Twoje IP : ' 95.40. Nick oskarżonego:Sqn
      Nick oskarżyciela:pozdro
      Powód skargi:grałem sobie az tu sqn zaczął spamować na czacie cały czas takim samym wpisem powiedziałem czy chce bana za spam a on powiedział ze jak chcesz to ty zaraz dostaniesz po 2 minutach dostałem takiego bana a przedtem jeszcze kicka i wpisem czitujesz 
      Dowody:
      Czego oczekuje upomnienia 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...