Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ViNNeR

Małe ulepszenie vip'a

Polecane posty

Siemka chce zaproponować ulepszenie do vipa chodzi w tym o to że

Vip dostaje zamiast Snajperki drugiego markera ale nie tego samego czyli z MP5 tylko p90 czemu p90 ? Bo będzie szybciej strzelał i będzie miał więcej amo A snajperke usunąć bo nikt z niej nie strzela tylko czasami a takie p90 będzie o wiele lepsze

Black ale ja proponowałem usunąć snajperke bo nikt z niej nie strzela praktycznie to ona jest tylko żeby była

Edytowane przez ViNNeR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BlackDead, chodzi o to aby usunąć scouta i dodać p90 zamiast scouta. Ale moim zdaniem scout jest dobry. Jakby vip miał p90 to by inni szans nie mieli. Zbyt przekokszony by był ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black zamiast snajperki dać 2 markera który ma więcej ammo ;)
na innym serwerze właśnie widziałem , vip miał 2 markery , ten 2 vipa miał model złotego markera i miał wiecej ammo (chyba miał 30:200) ;P Tutaj też można by było takie coś dodać :D
Edytowane przez NeO™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już dawać 2 markera to lepiej dać 50:150 ammo. Czyli p90

 

 

#Edit.: Albo inaczje.

 

Zrobić 2 vipa i będzie vip oraz super vip.

 

Vip :

To co ma +snajperka

 

S.Vip :

To co ma +dodatkowy skok oraz p90(ewentualnie jeszcze +5hp za killa

Edytowane przez `Mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blacku nie usuwaj snajperki to jest pro bron i ViNNeR nie kłam ze nikt nie gra bo ze snajperka gra polowa serwa i Cisna. Można by było aby VIP zamiast MP5 miał P90.

A co do twojej propozycji młody to nikt nie będzie kupował super vipa bo się nie oplaca. Po co ci 2 bronie automatyczne jak ty jednej nie wystszelasz. No ale nie wiem jak ty Black uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie nie nie!!!

Snajperka to mistrzowska broń - wam się wydaje że nikt jej nie używa?

To chyba nie graliście ze mną ani razu na longu czy mapach de_..

Można dodać jakieś nw "nóż pokemona" xd co będzie bił 2x więcej, ale scout ma zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Scout jest dobry i pomocny a ten drugi marker jest nie potrzebny, jeden jest i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym to zostawił jak jest tylko dodał więcej ammo do broni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      [Cennik] na serwerze Call Of Duty: MW3
      Vip na 30 dni:
      » Przelew - 3zł
      » SMS - 6.15zł
      Premium na 30 dni:
      » Przelew - 5zł
      » SMS - 11.07zł
      Aby wykupić wybraną usługę napisz do BlackDeada lub skorzystaj z automatycznego sklepu: Sklep.Cs-StaraSzkola.pl
    • Przez BlaQ517
       
      Cs-StaraSzkola.pl [Free For All] - VIP
      Opis VIPa:
      Bonusy na początku rundy:
      Zestaw do rozbrajania (W CT) Kamizelka Hełm Bonusy za zabójstwo:
      + 100$ Bonusy za zabójstwo w głowę:
      + 50$ + 5 HP Bonusy za podłożenie/rozbrojenie bomby:
      + 100$ Inne:
      Dostaje 2x więcej monet na noże (!nóż) Prefix [VIP] na czacie Tag [VIP] w tabeli wyników  
      Cennik VIPa:
      VIP na okres 30 dni:
      SMS: 11,07zł Przelew: 5zł VIP na okres 60 dni:
      SMS: 17,22zł Przelew: 8zł
    • Przez Smike :)
      Witam mam problem.Mam wykupione vip i premium na steam id i na hasło.I zadno nie dziala czy wejde na serwa z cs steam czy non steam

    • Przez BlaQ517
      [Cennik] na serwerze PaintBall PD Mod
      Vip na okres 30 dni:
      » 4.05zł
      Premium na okres 30 dni:
      » 4.05zł
       
      Aby wykupić wybraną usługę skorzystaj z automatycznego sklepu: Sklep.Cs-StaraSzkola.pl
    • Przez Break.
      Dobry wieczór.
      Więc tak chciałbym dodać oraz zmienić pewną rzecz na forum mianowicie chodzi o to by zrobić nową kategorię na forum o nazwie "Wszystko i nic". Dział miał by służyć do luźnych pogawędek na dane tematy , użytkownicy forum cs-staraszkoła.pl mogli by również umieszczać w takim dziale posty oraz tematy które nie są wgl związane z żadnym działem lub kategorią istniejącą na forum . Oczywiście taka kategoria była by zrobiona tak by nie zaliczały się tam posty. Dlaczego wpadłem na taki pomysł ? Ponieważ chciałem założyć 2 tematy ale nie mam gdzie ich wepchnąć co wiążę się z usunięciem do kosza lub zamknięciem moich tematów ponieważ nie będą w odpowiednim dziale.
       
      Druga sprawa związana z kategorią "skargi na ekipę" . Wzór który został tam umieszczony jest nie przemyślany oraz mało estetyczny , proszę o zmianę wzoru , oraz jeżeli chcecie sobie ułatwić życie mogę owy wzór napisać .
       
      Pozdrawiam Szymon.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...