Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ratowajec

zażalenie/prośba do admina WTF!

Polecane posty

Mój Nick w grze: Ratowajec
Nick Admina/Gracza: Wtf!
IP oskarżonej osoby: brak
Steam ID oskarżonej osoby: brak
Data,godzina, mapa zdarzenia: cały okres świąteczno- noworoczny
Opis Sytuacji: Chciałbym zwrócić uwage na pewien aspekt gry który admin Wtf! ostatnimi czasy zaniedbuje. Mianowicie chodzi mi o balans zespołów. Ostatnio bardzo dużo ww. admin jest online (+) jednak zauważyłem że czesto ma miejsce bardzo schematyczna sytuacja: zczyna się nowa mapa, admin Wtf! wraz z kilkoma graczami z top 15 ( nie bede wymieniał chyba że ktoś poprosi ) trafiają do jednej drużyny i przez ok 10 min sieją spustoszenie w drugiej drużynie ( mapa trwa 15min) wynik wachają się np 6:0, 3-4 tz. "lepszych graczy" ma wyniki 10++ do 2 -3 zgonów a cała reszta służy za przysłowiowe "mięso armatnie" . O ile dobrze się orientuje to jednym z zadań admina jest pomoc dla PTB w zachowaniu balasnu teamów, ( i prosze mi nie mówić że się nie da bo graczy z top 15 każdy zna i wie jaki poziom reprezentują) Chyba że jestem w błędzie i tutaj takie zasady nie obowiązują.
Ewentualne dowody w postaci SS/demka: myśle że moge śmiało powołać się na osoby grające na serwerze
O co prosisz: Prosze o przypomnienie/pouczenie admina odnośnie tej kwestii

 

 

 

PS: To nie jest żal że "mi nie idzie" zdaje sobie sprawe że są gracze na wyższym poziomie i niższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratojawiec. Jeżeli któraś z drużyn ma za dużo przewagę to automatycznie przenoszą króla fragów na przykład z drużyny TT do drużyny CT, by ten balans był zachowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratojawiec. Jeżeli któraś z drużyn ma za dużo przewagę to automatycznie przenoszą króla fragów na przykład z drużyny TT do drużyny CT, by ten balans był zachowany

AreS przeczytaj uważnie jeszcze raz co napisałem. jak PTB ma zachować balans w momecie gdy "Króli fragów" jest 3 w jednej drużynie, i PTB reaguje dopiero po ok 10 min od rozpoczęcia mapy ?  I prosiłbym też o poprawną pisownie mojego NIKU

Edytowane przez Ratowajec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz wydruk z konsoli że np."Admin WTF!? przeszedł do TT lub CT" To się wyświetla kiedy admin się daje do teamu..A jednak dał M 5 5 to nic nie zrobisz tak go wylosowało do tego teamu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Ratowajec za mój błąd w poprzednim poście :)

Administrator nie powinien przerzucać graczy po drużynach. Grałem na różnych western modach, i nigdy administrator nie przerzucał "Królów Fragów", od tego był PTB i wszystkim grało się dobrze.

No chyba że gracz wyrazi zgodę by go przerzucić z TT do CT, to wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś dobrze idzie w grze np w ct. i jest duzo dobrych graczy to wtedy się z nim zamieniam jak mi napisze na u@ lub na czacie.

 

A jeżeli WTF? dawał do teamu dobrych graczy to skarga jak najbardziej ale nie ma dowodów na taki wybryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś dobrze idzie w grze np w ct. i jest duzo dobrych graczy to wtedy się z nim zamieniam jak mi napisze na u@ lub na czacie.

 

A jeżeli WTF? dawał do teamu dobrych graczy to skarga jak najbardziej ale nie ma dowodów na taki wybryk

Rozumiem że to jest tylko Twoja zasada/reguła.

NIe Wtf! nie dodawał nikogo, przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłem.

suma sumaru myślę że czasami można było by rozważyć przeniesienie któregoś z lepszych graczy do drugiego teamu "ręcznie"

 

AreS- wybaczam :p

Odnosnie PTB właśnie sęk w tym że czasami "nieogarnia" z tym balansem i naprawdę gdy przez 10 min mapy (+/- ) jest sieczka to potem już ciężko cokolwiek nadrobić

Edytowane przez Ratowajec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie cały czas admin ma np.aby to robić chyba że jak nie ma żadnego odpała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie cały czas admin ma np.aby to robić chyba że jak nie ma żadnego odpała. 

Wiem, dlatego napisałem "czasami". Myślę że jak narazie temat ze swojej strony wyczerpałem, jeżeli bedę miał okazje taką sytuacje ponownie zaobserwować to zrobię jakieś screany i je wrzucę żeby było wiadomo o co mi chodzi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Ratowajca . Chociaż dostałem bana na tym serwie (Sam niewiem za co moje ss są na forum i nic się nie dzieje ... -.- ) To dużo razy tak bywało . Jeden tzw "Król fragów" a reszta idzie za nim i gra się rundy 11 vs 7 bo znowu przerzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez WesołyGnat
      Imię: Nick: WesołyGnat
      Wiek: rocznik 82 wystarczy policzyć
      Staż w Counter-Strike: grałem w kafejkach od 1.5 w 1.6 gram z przerwami
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: Adminem byłem chyba na 3 serwerach nazw nie podam bo nie pamiętam 
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): AMXX nie używam tylko komend
      Link do konta STEAM, na którym grasz: nie wiem o co chodzi wam z tym linkiem podawało się steam id
      Posiadasz działający mikrofon?: nie posiadam i nie mam zamiaru kupować bo nie będę wdawać się w głupie gadki z innymi graczami
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Irytuje mnie to że co wchodzę na serwer to admina nie ma a odpały graja ludzie wychodzą i nie ma z kim pograć FF
       
      Ps. Jeśli chodzi o składkę to nie mam zamiaru płacić jeśli dostanę admina ponieważ wystarczy że będę poświęcał  na to swój czas
       
      pozdrawiam WesołyGnat
    • Przez Zimoland:V
      Zgłaszam sie na damina jestem 1 w top15 na serverze paintball mod bywam tam codziennie 
      Nie mam steama ;/ 
      Bylem raz adminem
       
    • Przez ProDziki Majkel
      Imię:michał
      Nick:ProDziki Majkel
      Wiek:24 Staż w Counter-Strike: Byłeś/aś już administratorem serwera?tak na ilku serverach
      : Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):10
      Link do konta STEAM, na którym grasz:nie mam steam
      Posiadasz działający mikrofon?:tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:bo chce was wesprzec 
    • Przez XYZ
      Imię: Krystian
      Nick: XYZ
      Wiek: 17
      Staż w Counter Strike: 7 lat
      Byłeś już administratorem serwera?: Tak 
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 1 
       Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198798107374/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Ponieważ Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera a adminów nie ma za wiele 
    • Przez Salazar
      Imię: Patryk
      Nick: Salazar
      Wiek: 22
      Staż w Counter-Strike:  3.5-4l
      Byłeś/aś już administratorem serwera?:  Tak
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):  1
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198009414586/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak, 
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Przede wszystkim dlatego ze bardzo rzadko mozna spotkac admina. Moge wymienic 2 adminow jakich widze w ciagu dnia, takze moim zdaniem to jest stanowczo za malo gdyz kazdy ma swoje zajecia i nie moze przebywac dosc dlugo na serwerze, dlatego wydaje mi sie ze liczba adminow powinna sie zwiekszyc.
      Pozdrawiam
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...