Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

KPINA i nieudolność adminów na only DD2, banują normalnych ludzi ZA NIC, a aimboty w grze.. parodia jakaś kur**.

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl
[AMXBans] Powod: 'Aktywny'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1619424629'
[AMXBans] Twoje IP: '83.8.80.104'
[AMXBans] =======================================
 
Za co ten ban? 3 raz teraz UB dostane przez jakiegoś nieogara, co tu się wyprawia?
 
Nie przyjmujcie gimbusów bez mózgu do team, bo to nie ma sensu. 
 
 
 
Nie pozdrawiam i czekam na ub, 
Edytowane przez R3turn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie wolno mi się wypowiadać, ale bronie dobre imię adminów tej sieci, więc słuchaj jak to ładnie napisałeś

"gimbusie". Admin ma prawo nałożyć SS na każdą osobe, którą podejrzewa o stosowanie nielegalnych programów,

więc mam nadzieję, gdy następnym razem dostaniesz SS to nie będziesz się żalił na dobrze

spisującego się admina.

 

PS. Ja też nie raz dostałem bana, a nawet bez SS od razu perma, chociaż nic nie miałem :)

Edytowane przez OxEdaN2
+1 za wypowiadanie się bez rangi oraz za post który nie wnosi nic do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem że nie wolno mi się wypowiadać, ale bronie dobre imię adminów tej sieci, więc słuchaj jak to ładnie napisałeś

"gimbusie". Admin ma prawo nałożyć SS na każdą osobe, którą podejrzewa o stosowanie nielegalnych programów,

więc mam nadzieję, gdy następnym razem dostaniesz SS to nie będziesz się żalił na dobrze

spisującego się admina.

 

PS. Ja też nie raz dostałem bana, a nawet bez SS od razu perma, chociaż nic nie miałem :)

 

Nie wiem po co Ty się wypowiadasz człowieku i kogo bronisz, bo mało mnie to nie interesuje. 

 

Nawet nie wiesz za co mam bana, skoro wczoraj miałem ss'y i ok, wchodzę na serwer i co? ban za aktywny. Dziś znowu sobie gram i co? ban za aktywny. Kogo Ty bronisz człowieku?

 

Do tego aimboty w grze, tak bardzo serwerem się interesujesz.. wasza praca jest znakomita. 

 

 

czekam na ub i wyjaśnienia admina banującego. 

 

Ps. Tu nie chodzi o ss, tylko o ''aktywny''

 

Szkoła i czytanie ze zrozumieniem się kłania. 

 

<beka>

Edytowane przez R3turn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co Ty się wypowiadasz człowieku i kogo bronisz, bo mało mnie to nie interesuje. 

 

Nawet nie wiesz za co mam bana, skoro wczoraj miałem ss'y i ok, wchodzę na serwer i co? ban za aktywny. Dziś znowu sobie gram i co? ban za aktywny. Kogo Ty bronisz człowieku?

 

Do tego aimboty w grze, tak bardzo serwerem się interesujesz.. wasza praca jest znakomita. 

 

 

czekam na ub i wyjaśnienia admina banującego. 

 

<beka>

Beka to jest z cb moim zdaniem, ale to inna sprawa..

Co do tego jak się serwerem interesuje, to nie gram na DD2, bo adminuje na PB i pomagam na COD i WM.

Wracając do "beki" to mówisz jak "pracujemy", skąd wiesz jak ja pracuje skoro nawet nie wiesz gdzie stóżuje?

A już nawet nie będę wspominał o adminach którzy byli przede mną i nadal są, a ty myślisz, że możesz

od razu powiedzieć  "wy wszyscy to gów*o robicie"...

PZDR.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Beka to jest z cb moim zdaniem, ale to inna sprawa..

Co do tego jak się serwerem interesuje, to nie gram na DD2, bo adminuje na PB i pomagam na COD i WM.

Wracając do "beki" to mówisz jak "pracujemy", skąd wiesz jak ja pracuje skoro nawet nie wiesz gdzie stóżuje?

A już nawet nie będę wspominał o adminach którzy byli przede mną i nadal są, a ty myślisz, że możesz

od razu powiedzieć  "wy wszyscy to gów*o robicie"...

PZDR.

 

 

Nie wypowiadaj się tu więcej człowieku, bo nic nie wnosisz do tematu i nabijasz bezsensowne posty. 

 

Beka ze mnie wow, tak bardzo mi pojechałeś.. mam iść płakać?

 

Czekam na wypowiedź normalnych ludzi. 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...