Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Anonymous

[Poradnik] PhotoShop sygnatura dla początkujących

Polecane posty

Gość Anonymous

Witajcie dziś pokaże wam, jak zrobić prostą ale za to ciekawą sygnaturkę.

Przejd¼my do szczegółów, pierwsze co robimy, to otwieramy naszego PhotoShop'a w moim przypadku jest to CS5.

(klikajcie na obrazki,aby zobaczyć w pełnym rozmiarze)

wykorzystany obraz:

5odm.jpg

1. Tworzymy nową warstwę wchodząc w Plik -> Nowy i wybieramy sobie rozmiar, najlepiej 500x200.

b0vd.png

2.Wklejamy nasze zdjęcie/obraz

xxya.png

3.Tworzymy tekst, ja wpiszę verka jednakże musimy pamiętać o umiejscowieniu dobrze napisu.Ja od razu zajęłam się efektem napisu. Zaznaczamy napis i nadajemy mu efekt "Nakładka/Łagodne ¦wiatło". Po nadaniu któregoś z efektu, powinien wyjść taki efekt jak na zdjęciu.

76we.png

4.Tworzymy nową warstwę, następnie: Obraz -> Zastosuj obraz -> Naciskamy enter. Następnie: Obraz -> Dopasowania -> Mapa gradientu -> I wybieramy to co na zdjęciu poniżej.

p6bs.png

5.Następnie ustawiamy efekt "Jaśniej/Ekran".

vf27.png

6.Teraz zajmiemy się ramką. Musimy zaznaczyć obszar pracy, robimy to w następujący sposób: Zaznacz -> Wszystko. Następnie wykonujemy te czynności: Zaznacz -> Zmień -> Brzeg -> Wartość 2. Tworzymy nową warstwę i zamalowujemy zaznaczenie pędzlem. Ramce nadajemy ten sam efekt co napisowi.

ng8n.png

kwg8.png

Efekt końcowy:

me51.png

Pokazujcie co wam wyszło,oceniajcie

Zapraszam do stawiania piw ;)

Pozdrawiam

Poradnik został stworzony przez: VerkaArt.Zakaz kopiowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to ma być (PhotoShop) to chyba śmiech nie wiecie chyba co to jest tworzenie własnego dzieła wklejenie obrazka zmiana kontrastu haha to każdy idiota potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

idioto pisze jak byk dla początkujących czytaj ze zrozumieniem,a jak nie to się cofnij do przedszkola ;) frajerze........

wiem,co to znaczy stworzyć sygnaturę od zera pozerze ;>

pokaż co Ty potrafisz ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie ma znaczenia czy dla początkujących czy dla zaawansowanych. program fhoto shop nie jest do tworzenia grafiki!!!!!! dla początkujących proponuje paint a dla zaawansowanych 3DSTUDIO MAX. Jestem przekonany ze nie masz pojęcia o takim programie. to w jaki sposob sie wyrażasz świadczy o twoim niskim poziomie inteligencji wiec dalsza konwersacja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Chłopczyku Ty nie masz pojęcia o grafice (;

każdy robi prace graficzne w jakim chce programie i niech go nie obchodzi na jakim stopniu jest w grafice..

PhotoShop jest programem stworzonym dla wszystkich.. nie jest nigdzie napisane,że początkujący nie mogą korzystać,pomyśl czasami ;)

To,że się tak wyrażam to nie twoja sprawa wręcz przeciwnie tylko moja.

A Ty czytaj ze zrozumieniem. To nie jest forum graficzne,żebym robiła profesjonalne tutoriale :)

a jak ktoś chce profesjonalne tutoriale to niech sobie wejdzie na taką stronę graficzną jak DeviantART,czy polskie forum graffika.pl :)

I kto tu pisze o inteligencji.. ogarnij się,bo nie wiesz z zadarłeś..już wiele osób ze mną zadarło zazwyczaj kończyli z rangą "zbanowany" (i nie,nie straszę Cię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolezanko serwerów takich jak ten jest wiele wiec sie nie boje bo mam to gdzies tak jak mówiłem ta konwersacjia nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

widzę,że Cię zgasiłam.. no dobra to i tak nie ma sensu..

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Stare

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...