Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

muOBICEPS

SIEMANKO RAZ JESZCZE !! ~muO

Polecane posty

Moja kariera "gracza" zaczęła się w 2005 roku,kiedy zakupiłem pierwszego swojego steam'a z grą Counter Strike 1.6. Grałem na bieżąco,miałem wiele posad admina na wielu serverowniach,miałem własny team,który założyliśmy w 2k8. Na początku 2012 został on rozwiązany ze względu na to,że 3 osoby z drużyny albo zakończyło "karięrę" albo szykowało się na CS:GO Byłem bardzo znanym i wydaję mi się,że lubianym graczem wśród innych zawodników Esportu. W swoim CV mogę pochwalić się 8 LAN'ami na których byłem i brałem czynny udział. Co prawda,nie zająłem żadnego znaczącego miejsca,ale jednak jest to jakieś doświadczenie. Nikt nigdy nie był moim "mentorem" aż do czasu,kiedy to Jarek "pasha" Jarząbkowski nie wybił się tak bardzo jak to ma miejsce teraz. Z reguły wszystkie taktyki,smoki,fleshe i całą resztę tworzyłem sam,albo z zespołem. Należę do osób,które starają się nie denerwować,ale z reguły to nie wychodzi. Nie jestem osobą meegaa kulturalną. Raczej używam "potocznego" języka wśród młodzieży :D I z reguły taki usłyszycie w swoich słuchawkach podczas gry zemną na serverze lub mixie :) Nie każdy musi mnie lubić,nie szukam tutaj znajomości na siłę. Jeśli się jakaś pojawi i zawięzi (czy jak to tam się piszę) to oczywiście będę się starał utrzymać ją jak najdłużej. 

Kiedyś już na serverowni strzelałem (za czasów 1.6) pod różnymi nickami,więc myślę,że nikt nie będzie pamiętał .. Ale jakieś mogę przypomnieć :p "Rum[C]ajS" "Ciasteczkowy" "Elm[O]" - z reguły były to nicki postaci z bajek za czasów mojego dzieciństwa albo dzieciństwa mojej siostry :D Jeśli by ktoś kojarzył i miał miłe wspomnienia to się cieszę. CO ZŁEGO TO NIE JA !!:p

Złożyłem podanie na admina,na serverze CS:GO jeśli by ktoś nie zauważył. Wiele osób przyczepiło się do podania,jego formy takiej oklepanej. Moim zdaniem nie ma co tam pisać (ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE). Admina poznaję się po grze,po tym jak się wypowiada i całej reszcie a nie po podaniu. Bo napisać można wiele .. a pokazać to później może być problemem,dlatego moje podanie było takie a nie inne. Jeśli ktoś poczuł się zawiedziony itd to PRZEPRASZAM. 


MAM NADZIEJĘ,ŻE BĘDZIE NAM SIĘ MIŁO GRAŁO I WSPÓŁPRACOWAŁO Z ADMINISTRACJĄ !! 

Pozdrawiam i z góry przepraszam jak czasem sobie potoczę przysłowiową BEKĘ albo zrobię jakiś mały trolling. 

Zawszę służę pomocą. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. 


Esssa ! 

Biceps alway with you ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemaaa

 

Widzę zaczołeś karierę razem ze mną prawie xd oj tam że 2 lata później

 

"Biceps alway with you ! " Pasha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Witamy :)

Po twoim poście już widać że jesteś ogarniętą osobą :D

Zaintrygowałeś mnie, ale w sposób pozytywny.

Powodzenia na stanowisku admina CS:GO (Wiem, że Cię przyjmą :3)

 

Pozdrawiam,

AreS :trol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez abdi
      Siema Gram na serwerze DD2 od dluzszego czasu ale dopiero dzis sie przywitam :V.
      Moj nick: Zjadlem Cie!    #LSD
      Gralem juz z paroma osobami mam nadzieje ze posiedze troszke na serwerze :V.
      Zycze milego dzionka:V
    • Przez OlsztynDeXus
      Siema nazywam się Kamil , Lubie grać w cs'a  mój nick to : -GamingOlsztyn- DeXus . Gram na serwerze stara-szkoła od nie dawna .
      Myślę że będę często aktywny na forum .jak i na serwerach 
    • Gość
      Przez Gość
      Siemano Ludzie nazywam się GROM <3 byłem kiedyś tutaj znany jaki Zielik254   gram w csGO
    • Przez SEBA (Bajwol)
      [AMXBans] =============================================== 
      [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
      [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
      [AMXBans] Zbanowany Nick: SEBA 
      [AMXBans] Powod: 'Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl' 
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl 
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_3:0:1766212663' 
      [AMXBans] Twoje IP: '79.185.188.220' 
      [AMXBans] ======================================
      Link do ssow: http://www18.zippyshare.com/v/BY867DsL/file.html

      No nie wierze  2 w topce i znowu ban 8 podajrze nie wiem czy mam plakac czy sie smiac haha a grac gram czysto
    • Przez TreKing`
      Witam wszystkich bardzo serdecznie Tutaj TreKing` Miałem kiedyś krótką przygodę z StarąSzkołą ale zacząłem historie z counter-strike Global Owensiv (jakoś tak to się pisze ) Może mnie pamięta pare osób ze starszej ekipy nie wiem czy jeszcze grają ale na pewno wiedzą ze jestem ten ,,UPIERDLIWY,, . Grałem tylko na CodModzie i nawet mi wychodziło Jeszcze raz Witam serdecznie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...