Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ViNNeR

Wielki problem nie mogę wbić na serwer

Polecane posty

Siema mam problem bo nie mogę wbić na serwer pb Nie wyświetla mi się w cale na liście serwerów (dodawałem powtórnie zamykałem cs i nic a inne serwery mi działają ) szybko bo chce grać xd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Prosimy o oddanie głosu na wszystkie serwery 
      PaintBall PD Mod Western Mod Call of Duty Mod Only de_dust2 CS:GO Only Dust II CS:GO Only FFA  
      Głosować można co 24h.
       
    • Przez Satis
      Cześć, wspomniałem dzisiaj na czacie o serwerze minecraft który posiadam. BlaQ517 zaproponował abym dołączył. Ja z miłą chęciąć napiscie co wy o tym sądzicie? przyciągnie graczy? Jeżeli ktoś gra to niech da swoją opinie tryb to: Hardcore!  Opinie na dole.
    • Przez Salazar
      Tak jak w tytule mimo wykupionego VIPA i klasy premium brak mozliwosci wyboru klasy premium
    • Przez gabana
      Czesc, wyskakuje mi blad :
      " Could not find filestystem dll to load. " szukałem na forum ze trzeba pousuwać pliki i nie pomaga ;/
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez mefistoteles
      Imię: Konrad
      Nick:Mefi
      Wiek: W lutym 17
      Byłeś już w UnBan Team?: Z UBT miałem do czynienia już gdy miałem 14 lat na serwerowni , jakiś rok stażu u nich później większe/mniejsze serwerownie. Admini/UBT/Moderatorka itp.
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Dość sporo, mama mówi, że jestem nolife ;| 
      Kilka zdań o sobie: Przedstawiłem się już, wiek podałem ale może zacznę od tego. Na tej serwerowni już kiedyś grałem, miałem rangi adminów na Pb i na West modzie, na nim akurat dość długo o co i będę się starać i teraz. Może to zawcześnie na podanie UBT ale chcę wiedzieć od czego mogę zacząć, pozatym nie ma jeszcze wzoru na podanie Grafika
      Pozdrooo Mefii
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...