Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

xTRAMPEKx

wielki problem z Vipem

Polecane posty

Witam, wczoraj wieczorem kupilem sobie vipa na waszym serverze, dokonczylem mapke na moim koncie (xTRAMPEKx) i wywalilo mnie z powodu ,,nie mozesz wejsc na ten server,, czy cos takiego. Gdy wbilem na koncie xTRAMPEK zobaczylem, ze usunelo mi lvl z medyka (mialem 32). Prosze o szybko pomoc nie mam vipa, nie moge wejsc na konto oraz usunelo moje lvl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wpisałeś setinfo _pw"hasło twoje" ?

Bo jak nie wpisałeś to będzie ciebie wywalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia.

PROBLEM został pomyślnie rozwiązany.

Edytowane przez ONE KILL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez gabana
      Czesc, wyskakuje mi blad :
      " Could not find filestystem dll to load. " szukałem na forum ze trzeba pousuwać pliki i nie pomaga ;/
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez mefistoteles
      Imię: Konrad
      Nick:Mefi
      Wiek: W lutym 17
      Byłeś już w UnBan Team?: Z UBT miałem do czynienia już gdy miałem 14 lat na serwerowni , jakiś rok stażu u nich później większe/mniejsze serwerownie. Admini/UBT/Moderatorka itp.
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Dość sporo, mama mówi, że jestem nolife ;| 
      Kilka zdań o sobie: Przedstawiłem się już, wiek podałem ale może zacznę od tego. Na tej serwerowni już kiedyś grałem, miałem rangi adminów na Pb i na West modzie, na nim akurat dość długo o co i będę się starać i teraz. Może to zawcześnie na podanie UBT ale chcę wiedzieć od czego mogę zacząć, pozatym nie ma jeszcze wzoru na podanie Grafika
      Pozdrooo Mefii
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Dzisiaj grając na serwerze zauważyłem, że jest chyba pewien błąd.
      Piszę "chyba", ponieważ nie wiem czy zostało to zrobione specjalnie czy też nie.
      Chodzi o to, że nie każdy dodany punkt w kondycję jest zaliczany jako punkt dodany.
      Sytuację najlepiej widać na screenach.
       
       
      Screen 1:
      Mam 7 punkt i dodaje 2 punkty w Kondycję.

       
      Screen 2:
      Jak widać dodałem te 2 punkty w Kondycję lecz zaliczyło mi tylko 1 punkt w Kondycji przez co dodało mi tylko dodatkowe 0.4% dodatkowej Kondycji.

       
      Jeżeli coś jest nie zrozumiałe to mogę wyjaśnić lub jeżeli to nie jest błąd to temat zamknę
       
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Typowy Grubas znalazł pewien błąd ale nie miał czasu na napisanie tematu. Zauważył, że zniknęło mu wszystkie nieśmiertelniki. Po sprawdzeniu okazało się, że mi również ubyło około 250 nieśmiertelników. Nie wiem czy to problem globalny, który dotyczy wszystkich czy tylko paru osób.
       
      Pozdrawiam,
      Opos
    • Przez 19Majsteer
      Siemanko Ludzie ;p Mam taki malutki problem  Przed formatem Komputera w CSGO miałem 15 pingu lub trochę więcej aaa teraz mam po 60-100 pingu  i nie da sie grać 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...