Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

Powrót po bardzo długiej przerwie.

Polecane posty

Witam wszystkich , na wstępie chciałbym wam powiedzieć że od czasu gdy dostałem bana to bardzo się zmieniłem. Chciałbym przeprosić za moje wcześniejsze zachowanie tzw. składanie skarg o byle gówno , obrażanie , wszczynanie kłótni itd. Chciałbym też na nowo tak jakby odbudować relacje z tymi którymi się nie dogadywałem. Myślę że mnie zrozumieliście , po jakimś czasie uświadomiłem sobie że bana którego dostałem był słuszny , ci co powinni wiedzieć o czym pisze to wiedzą.
Teraz napiszę coś o sobie , jestem Przemek 16lat skończyłem 7 lutego mieszkam w Płocku. Interesuję się Kobietami , WebMasteringiem , Csem i sportem. Należałem tutaj kiedyś do UBT oraz byłem adminem na PB i miałem też bardzo duże osiągnięcia , lecz przez swoje głupie błędy które popełniałem skończyło się tak że dostałem bana. Od tamtej pory przemyślałem sobie wszystko i tylko czekałem kiedy będę miał okazję w końcu napisać taki post jak ten ponieważ naprawdę bardzo mi szkoda moich wcześniejszych czynów.

Wiem że jeszcze wiele ludzi nie będzie mnie szanowało , ale pokaże że mi zależy. :)

To chyba tyle , Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...