Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
sss mnie!
Strona w trakcie budowy
Sign in to follow this  
Wlash121

Problem z serwerem/banem

Recommended Posts

Gdy kolejny raz sam nie wiem za co dostałem bana za ping (którego nie miałem) zdenerwowany opuściłem grę.
Po powrocie zastał mnie ten oto komunikat:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Wlash121 
[AMXBans] Powod : ' max offences reached ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 813902390 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 212.182.90.200 ' 
[AMXBans] =======================================
Nie mogę wejść na serwer a nie ma tu żadnego czasu do końca bana, czy ktoś wie co z tym zrobić ?? 
Proszę o pomoc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By BlaQ517
      Opis Sprzedam konta steam z:
      Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero  
      U mnie masz gwarancję, że konta są wolne od blokad VAC, ponieważ nie były nigdy używane!
      Po otrzymaniu danych do konta i zalogowaniu się należy dodać numer telefonu a następnie zmienić adres e-mail oraz hasło.

Cena 10 PLN

Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/45548745/oceny
    • By adv129
      1. Nazwa przedmiotu:Paczka CodMod 501 | Paczka CodMod 301 | Jailbreak | Deathrun+Klasy
      2. Opis: Szczegolowe informacje dot.paczek,demo oraz dodatkowe zdj udzielam po skontaktowaniu sie
      3. Cena:Codmod 501 i 301 | JailBreak | Dr+Klasy SMA+AMXX 30zlPrzelew/Paypal/Paysafecard/SMS Premium
      4. Kontakt:GG:65172503/Mail:MPCHentaro@vp.pl(nie odpisuje na pw forum)
      5. Sposób zapłaty:Przelew/PayPal/Paysafecard/SMS PREMIUM.Jest mozliwosc wystawienia na (allegro) Mam 100% pozytywow
      Robie tez paczki/pluginy oraz strony www wiecej informacji udzielam na priv(gg,mail)

• By adv129
      Counter-Strike 1.6 + patch v32
      Nasza wersja posiada podstawowe pliki gry - jest to czysta wersja Counter Strike 1.6 z patchem v32
      Krótki opis
      Gra Multiplayer/Single Player  Counter-Strike 1.6 gatunku FPS znana inaczej jako CS 1.6 została wydana przez Minha "Gooseman" Le'a i Jessa "Cliffe" Cliffe'a w 1999 roku 8 listopada (wersja pudełkowa).Gra po otrzymaniu wsparcia firmy Valve , zyskała bardzo duża popularność , która trwa do dnia dzisiejszego po ponad 15 latach !
      Główne informacje tego CS 1.6 v32

-Podstawowe pliki
      -Standardowy wygląd,mapy,dźwięki oraz modele
      -Zakładka Favorites z polskimi serwerami Counter-Strike 1.6
      -Stabilna wersja bez wirusów
      -Wsparcie dla wszystkich systemów
      -Brak zbędnych reklam oraz bindów
      -Po pobraniu wypakuj grę do dowolnego miejsca w swoim komputerze/laptopie oraz uruchom i ciesz się za darmo Counter-Strike 1.6 v32

Instalacja gry
      Otwórz archiwum
      Wypakuj do folderu
      Odpal i graj !
      CS 1.6 Download
    • By Mr.Oisou
      Wybaczcie jeżeli to zły dział, jednak nie wiem gdzie się o to popytać o to:
      Poda ktoś wszystkie te nutki Rap z Roundsoundów z Serwerów? Bardzo mi się spodobały.
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Do Zamknięcia, znalazłem wszystkie nutki.
    • By adv129
      Prosze o kontakt tylko osoby zainteresowane moja oferta[/orange]
      1. Nazwa przedmiotu: Paczki CoD,JB,ZM,FFA,DD2,SURF,DR,BF2,BF3,BF4,CS:GO Mod
      2. Kontakt:GG: 63904416/Mail:MPCDark@wp.pl (PROSZE NIE PISAC NA PW NA FORUM PONIEWAZ NIE ODPISZE TYLKO GG i MAIL)
      3. Sposób zapłaty: PayPal/Przelew/Allegro (100% pozytywow)/Paysafecard
      4. Cene oraz informacje szczegolowe dot.paczek udzielam po skontaktowaniu sie
      Robie tez paczki/strony www od zera szczegoly udzielam po skontaktowaniu sie ze mna
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...