Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

JestemGraczem

kolejny niesluszny ban

Polecane posty

Nick oskarżonego: Bocian

Nick oskarżyciela: JestemGraczem

Powód skargi: zostalem zbanowany za napisanie do admina ze mam wieksze szanse niz on mial na adma bo banuje nie upewniajac sie dal mi bana za oszustwo admina nie zlamalem regulaminu

Dowody: nie zrobiłem ss bo nie wiedzialem ze o takie cos da bana

Czego oczekujesz: juz 2 niesluszny ban prosze o odebranie admina bocianowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak oczerniał Bociana, że ja bym miał większe szanse ty się nie nadajesz i tym podobne :) Moim zdaniem ban na 5 minut chciał " ostódzić" gracza i go uspokoić. Skarga moim zdaniem nie słuszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów z jednej jak i drugiej strony.Ale to chyba nie pierwsza skarga na bociana więc myślę że trzeba go postawić do pionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BoociaaN, operuj bardziej zrozumiałą polszczyzną "dbam o to aby serwer był zadbany"-A dbasz o to by masło było maślane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm monitorujesz i banujesz dalem dowody jak mnie nieslusznie zbanowal i przepraszal mnie przez 2 mapy i prosil o usuniecie skargi

[ Dodano: 2014-12-15, 16:01 ]

albo patrzcie co zrobił tu ale mnie przepraszał i prosiłem o zamkniecie http://cs-staraszkola.pl/skarga-na-bociana-vt15577.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę odpowiadać na głupie pytanie na U@... -,-

4.1 Każdy admin jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu, w przeciwnym razie może go stracić, bez możliwości odzyskania składki.

4.2 Admin ma służyć pomocą, dlatego odpowiada na wszelkie pytania graczy dotyczące serwera.

4.3 Jeżeli gracz zgłasza, że ktoś gra nieuczciwie, admin ma obowiązek to sprawdzić.

Właśnie że musisz . Jeśli nie wywiązujesz się z 4.2 , 4.1 mówi jasno co ci grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz jak zapytam ciebie czy mogę czitować też nie odpowiesz bo to nie należy do obowiązków admina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staff, po co się wypowiadasz, skoro skarga Ciebie nie dotyczy?

Jeżeli składacie skargi prosimy o twarde dowody.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...