Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Skursywyn

Skarga na Admina JEZUS es

Polecane posty

Twój nick z gry: SlayHaZe.

Twój SteamID: - STEAM_0:1:54730542 0 00:12 27 0

Twoje IP: - 83.23.20.188:27005

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 14.12.2014 ok 01:25

opis sytuacji : Admin JEZUS es od kiedy dostał immunited często nadużywa admina.Zdarzało się że mnie slapował/dawał slaye bezpodstawnie że np 10 sekund stałem na respie z awp

Dziś dostałem bana na 5 min z powodem 'otrzasnij sie'.Po wejsciu na serwer dostalem bana na tydzien z powodem obraza admina pomimo tego że go nie obrażałem.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 52 minut i 11 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick : SlayHaZe.

[AMXBans] Powod : ' OBRAZA ADMINA '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 54730542 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 83.23.20.188 '

Oczekuje zdegradowania tego admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie opisać tą sytuację. Zaczeło się od tego, że wszedłem na ts serwera i wbiłem na kanał "Ola" Na ts znajdowały sie osoby takie jak kat, kaczmar,slay. Po Kilku minutach rozmowy zaproponowałem by wbić na dd2 i pograć tam chwilę. Po każdej rundzie gdy zabijałem slay'a strasznie się denerwował i wyzywał mnie. Nie przejmowałem się tym ponieważ nie były to ciężkie wyzwiska. Straciłem cierpliwość gdy slay zaczął przesadzać (skurwysyn,itp) Postanowiłem, że zbanuję go na 5 min "Otrząśnij się " miało to na celu zabawne upomnienie gracza. Gdy ban się skończył slay zaczął wyzywać mamę (Rucham Ci matkę,jebię ją w dupę,itp) Nie pozwolę by byle jaki śmieć wyzywał mnie i moją rodzinę, jeśli uważacie, że innmunited powinno zostać zdjęte proszę mnie go pozbawić. Nigdy nie nadużywałem admina, oraz jego funkcji. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Byłem na tsie i słyszałem rozmowę. Slay wyzywał esa od najgorszych jak go zabił więc dostał bana na 5 min z powodem otrząśnij się po to by się uspokoił. Niestety to nie pomogła a Slay tym razem wyzywał mamę esa co mu się nie spodobało stąd ten ban. Es powinien zatrzymać immunitet ponieważ nigdy nie nadużył admina ani immunitetu. Tyle z mojej strony/

Pozdro Kat :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie obrażałem admina Jezus es a tym bardziej Kata. Siedzieliśmy na tsie i postanowilismy pograc na dd2. Zdarzyło mi się parę razy pozabijać Jezusa i Kata to Jezus dal mi bana na 5 minut z powodem otrzasnij sie poniewaz chyba nie umie przegrywać. Kiedy dostałem bana spytałem go dlaczego to zrobił.Zaczął mi grozić że zaraz na tydzień dostane(bezpodstawnie).Powiedziałem mu że powinnien stracić admina a on mi dał bana na tydzień z powoddem OBRAZA ADMINA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiesz mi slay dlaczego kłamiesz w żywe oczy ? Mam 2 światków jak wyzywałeś, mnie i moją rodzinę od najgorszych. Wiem, że zazdrościsz, że ja posiadam innmunited sam mówiłeś , że po tej skardze mam takowe innmunited stracić Powiem tyle. Wypadało by mnie przeprosić, i przyznać się jak mężczyzna, do tego co mówiłeś. Uważam, że ban został słusznie przyznany. J jeszcze jedno Slay jeśli masz pisać takie bzdury nie wypowiadaj się w tym temacie, bo tylko bardziej się pogrążasz . Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema witam___ Czytam i czytam i smiac mi sie chce. :D

Macie problemy ludzie.....Rozmowy na prywatnym kanale nie moga wpływac na decyzje o bana na serwie.

Kanał jest prywatny.Jak dla mnie dajcie se po razie/....I Bedzie spokoj :p

UB dla Gracza.

Pozdrawiam _OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuje "Po każdej rundzie gdy zabijałem slay'a strasznie się denerwował i wyzywał mnie. Nie przejmowałem się tym ponieważ nie były to ciężkie wyzwiska. Straciłem cierpliwość gdy slay zaczął przesadzać (skurwysyn,itp) Postanowiłem, że zbanuję go na 5 min "Otrząśnij się " miało to na celu zabawne upomnienie gracza. Gdy ban się skończył slay zaczął wyzywać mamę (Rucham Ci matkę,jebię ją w dupę,itp) Nie pozwolę by byle jaki śmieć wyzywał mnie i moją rodzinę, jeśli uważacie, że innmunited powinno zostać zdjęte proszę mnie go pozbawić."

I kto tutaj kogo obraża wyzywasz mnie od śmieci na forum taką kulturę prezentujesz. Uważam że immunited powinnien zostać zdjęty temu adminowi

[ Dodano: 2014-12-14, 14:26 ]

Temat do zamkniecia-wyjasnione na ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...