Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
sss mnie!
Strona w trakcie budowy
AreS DD2

Propozycja od Aresa

Recommended Posts

W Działach Western Modu, De dust 2 że tak powiem wiele tematów nie jest zakończonych.

Moją propozycją jest dodanie tzw. Opiekuna Serwera, aby ten opiekował się danym serwer, po przyjęciu administratora mógł go nadać drugiej osobie, nadawać vipy/premki po zakupie przez graczyi (zależy jaki serwer). Taki pomocnik dla Junior Adminów.

Z tego co mi wiadomo , to zamiast opiekuna jest administrator nie mi to sądzic lecz uważam aby odpowiedzialnosc za serwer ponosil jego własciciel , chyba ze jest osoba zaufana która jest obeznana w temacie moze dostac dodatkowe uprawnienia o tym co własbiue piszesz . jestem ZA TYM

Pomysł jest nie głupi.

Ale ja na miejscu Blacka i Pimpa bym go odrzucił gdyż on sporo pracy włożyli w te serwery,a myślę że nie ma w tej sieci aż tak zaufanych osób żeby im powierzyć tak ważną i odpowiedzialną funkcję.Bo to nie jest tak hop-siup,to jest powierzenie całkowitego dostępu do serwera a kto wie co osoba po 2 stronie kabla wykombinuje ?.

W Działach Western Modu, De dust 2 że tak powiem wiele tematów nie jest zakończonych.

Moją propozycją jest dodanie tzw. Opiekuna Serwera, aby ten opiekował się danym serwer, po przyjęciu administratora mógł go nadać drugiej osobie, nadawać vipy/premki po zakupie przez graczyi (zależy jaki serwer). Taki pomocnik dla Junior Adminów.

Taka ranga przyda się na tej serwerowni. Jestem na Tak.

Powiem szczerze że jużnie raz kupywałem komuś vipa/premke - w sensie podałem mu numer na jaki ma wysłać, spytałem o hasło i kupiłem mu po prostu to co chciał, więc tak naprawdę każdy z adminów może to robić, o ile oczywywiście jest uczciwy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...