Mr.Oisou

Admin CS
Silver I
 • Ilość dodanej zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Podstawowe informacje

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony serwer(-y) [CS 1.6] PaintBall PD Mod
  [CS 1.6] Western Mod
  [CS 1.6] Call of Duty Mod

Ostatnie wizyty

111 wyświetleń profilu
 1. [Odbanowany] UB Pingwin ss'y

  SSy czyste, do UB.
 2. Zagłosuj na serwery za punkt reputacji | Codziennie

  Głos oddany na wszystkie serwery.
 3. Propozycja Nowej Klasy | Hacker

  Nie koniecznie, ma to swoje + i -, moim zdaniem taka "konfiguracja" byłaby zbalansowana więc klasa mogłaby być za free.
 4. Nazwa Klasy: Hacker Broń: HK UMP Kondycja: +20 Health: -10 Podczas stania nie ruchomo, Gracz z tą klasą będzie się robił coraz mniej widoczny. Specjalna umiejętność pod klawiszem C: W polu rażenia 300(+int) graczom zostanie odwrócona konfiguracja poruszania się (W = S, A = D etc etc.) jak i Myszki (LPM = PPM, Odwrócony Ruch myszką)  przez 5 sekund.  
 5. Rap z Roundsound CS 1.6

  Wybaczcie jeżeli to zły dział, jednak nie wiem gdzie się o to popytać o to: Poda ktoś wszystkie te nutki Rap z Roundsoundów z Serwerów? Bardzo mi się spodobały. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Do Zamknięcia, znalazłem wszystkie nutki.
 6. [Zaakceptowane] PODANIE - Mr.Oisou

  Co jest nie tak z Edycją podania? Nigdzie nie ma wzmianki o uzywaniu czerwonego Fonta. Co do sieci, co w zwiazku z tym? Moja siec nie ma nic wspolnego z CS lub innymi grami. (Moze poza TS.) Wiec o "konkurecji" nie ma mowy. Zgadzam sie, konto pod podanie, ze wzgledu na to ze chce zeby byl to juz Oficjal ze stalym nickiem.
 7. Imię: Kuba Nick: Mr.Oisou/oiz0pwn Wiek: 18 Staż w Counter-Strike: od 2010 do teraz. Byłeś/aś już administratorem serwera?: Tak, sam jestem właścicielem sieci, pełniłem funkcje Administratora jak i Moderatora na wielu Angielsko Języcznych społecznościach (Niestety, upadły.) Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 4 Link do konta STEAM, na którym grasz: Mr.Oisou Posiadasz działający mikrofon?: Tak. Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Zauważyłem że brakuje administracji na serwerach, każdy ma swoje życie prywatne więc nie każdy jest w stanie monitorować i utrzymywać porządek na serwerach. Myślę że byłbym dobrym kandydatem do pełnienia tej funkcji, z powodu na dojrzałość, doświadczenie jak i stanowczość. Jestem raczej z tego spokojnego sortu, staram się rozwiązać każde sprzeczki kulturalnie jak i z + dla obu stron. ==================================================================================================================================================================== P.S. Wybaczcie, ale używam CS 1.6 non-steam. Przyzwyczajenie.