YsIo

Moderator
Silver II
 • Ilość dodanej zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

Podstawowe informacje

 • Płeć Mężczyzna
 • Urodziny 06.12.1995
 • Lokalizacja Rybnik

Ostatnie wizyty

401 wyświetleń profilu
 1. Podanie zostało odrzucone. Temat został zamknięty.
 2. Temat chyba mogę zamknąć z powodu bana kolegi wyżej.
 3. Grafika by.Satis

  Jak dla mnie, nasze stare są ładniejsze.
 4. @Sn1CkY@Satis Dzieki wielkie
 5. Pokazujemy swoje maszyny!

  Moja nowa becia. 2.8 v6, benzyna 193km. Oczywiscie automat A poniżej mój stary projekt. (ten po lewej) Golf 4 2.0 czysta benzyna, oryg 115km. Swap na 250km(dołożona turbina, powiększone wtryski, intercooler, program oraz zawór blow-off, pełny uklad dolotowy, zawieszenie hydrauliczne, oraz wiele więcej rzeczy których już nie pamiętam)
 6. Baczek CZiter

  Temat został przeniesiony do kosza.
 7. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc dla mojej córki, pieniążki uzyskane będą przeznaczone na kosztowną rehabilitację. Jeśli ktoś się rozlicza już z fiskusem prosiłbym o przekazanie 1% z pitu na konto podane poniżej, kazdy grosz sie przyda. Prosiłbym również o udostępnienie tego wśród znajomych. W razie wątpliwości lub pytan proszę się kontaktować przez prywatną wiadomość. Z góry dziękuję za pomoc.  
 8. Tabliczki informacyjne @edit +Belka informacyjna

  Zdecydowanie pierwsza 
 9. [Odrzucone] YsIo ?

  Imię:Marcin Nick: YsIo Wiek:22 Byłeś już w UnBan Team?: Niestety jeszcze nie mialem okazji, ale jak to mowia. Dla odwaznych swiat nalezy i warto sprobowac. Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Na forum jestem kilkakrotnie razy w ciagu dnia wiec mysle ze nie bedzie z tym wielkiego problemu. Kilka zdań o sobie: Jestem Marcin, pochadze ze Śląska, dokładnie to z Rybnika ( z tego samego co grubson ^^). Ci co mnie znają to wiedzą więc myślę że dużo o sobie wypisywać nie muszę :).   
 10. Poszło na wszystkie   Poszło 
 11. Druga szansa

    No chyba że tak.    Temat zamykam  
 12. Propozycja zmiany moda serwera

  Jak masz miejsce jeszcze na dedyku to decyzja należy do cb.
 13. Propozycja zmiany moda serwera

  Nie mówię tutaj o zmianie całego moda, nie chce żeby było co kolwiek niszczone, mówiłem tylko o propozycji żeby dodać do coda dm. Wiem że nie ma drugiego takiego jak nasz, i może jest to tylko wina reklamy.  A tak jak napisałem wcześniej. W sieci mało jest takich serwerów a jak są to są cały czas oblegane. Warto spróbować, nic nikomu nie szkodzi, a może akurat się przyjmnie i będą z tego zyski. 
 14. Kiedyś proponowałem black'owi pewien pomysł, mianowicie co byś Cię powiedzieli aby do coda dodać dm ? Oczywiście to by się wiązało z nowym balansem klas. W sieci mało jest już takich serwerów, a jeżeli są to są oblegane przez graczy co by na pewno pomogło w rozwoju sieci. 
 15. Co wy na to aby wprowadzić nową usługę na naszej sieci ? Chodzi mi mniej więcej o unbana, ale nie takiego zwykłego że trzeba pisać post na forum, tylko płatnego. Cena do ustalenia. Mogło by to przynieść trochę grosza do portfela sieci, oraz drugą szansę dla osób korzystających ze wspomagaczy. Oczywiście unban nie szedł by automatycznie, tylko musiałby być zatwierdzony przez osobę z odpowiednią rangą.    Nie chodzi mi o płatne ub dla wszystkich. Tylko dla tych którzy używali wspomagaczy podczas gry i wiedza że go nie dostaną, oczywiście w miarę rozsądku.