Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
sss mnie!
Strona w trakcie budowy

SentinelQ

Administrator
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

SentinelQ last won the day on April 19 2018

SentinelQ had the most liked content!

About SentinelQ

 • Rank
  ♥ Królowa złego humoru!♥
 • Birthday October 8

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

8201 profile views
 1. Piękna i mądra kobieta, szanuję i polecam! :)

 2. Temat został przeniesiony do kosza.
 3. Temat został zamknięty.
 4. aha ban z 2017 ? aktywny? wypełnij tak jak ma być. nick na ktory dostales bana data i nie wiem czy pomyliles link czy o co chodzi a jak nie to zapraszam na pw zeby wytlumaczyc. pozdrawiam
 5. Podanie zostało odrzucone. Temat został zamknięty.
 6. Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty.
 7. - konto pod podanie, - nie wiem z kim mam do czynienia, - brak mikro, -/+ podanie troszeczkę na kolanie, + wiek, + doświadczenie Suma sumarum.... Jestem na nie głównie z tego powodu, że mam dość przyjmowania ludzi, których nikt n ie zna, pojawiają się od tak a później jest problem. Wg. mnie powinieneś z nami trochę pobyć, poznać graczy i ekipowiczów. Niech inni się wypowiedzą.
 8. SentinelQ

  Oj saganku saganku

  Temat został zamknięty.
 9. SentinelQ

  Oj saganku saganku

  Powtórzę również tu. Odnosząc się do 3 skarg. Dostajesz upomnienie ode mnie bo chłopacy chyba są zawaleni robota. Przyjrzę się oczywiście pracy Admina i zadecyduje co dalej. Close
 10. Gracz został zbanowany. Temat został zamknięty.
 11. Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty.
 12. Ale ja Cię nie neguje ani nie rzucam więc dlaczego próbujesz mnie atakować? Wypowiedziałam się jak to realnie wygląda i nie mam nic do tego że masz propozycje. Dobrze, że rozpoczynasz dyskusję tylko ja patrze na to ciut dalej. ; )
 13. Misie kochane... tylko to wygląda tak, że każdy ma wiele propozycji są one super powtarzają się itd. okej...., ale problem pojawia się po kilku dniach. propozycje powstają zgadzamy się na nie a po kilku dniach wszystko ucicha. to nie polega na tym, że 2 dni coś porobimy i git. Do tego potrzebna jest zgrana ekipa solidna sumienna i ambitna. wg mnie jak ruszyć to całkiem. restart. wszystko sie zmienia powinniśmy iść z duchem czasu. Proponowałam zmiane stylu forum bo nie wygląda to zachęcająco. brak grafika (może teraz i zyskaliśmy) Chciałabym zobaczyć Twoje prace , jeśli oczywiście masz na to ochotę by wejść we współpracę. Dużo można by tu zmienić ale potrzeba do tego ludzi i czynów a nie gadania.
 14. Temat został zamknięty.
 15. SentinelQ

  Forum

  No Mati nooo nie mozesz mnie wyzywać juz
×
×
 • Create New...