Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
sss mnie!
Strona w trakcie budowy

Evo_

User
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. To inna sprawa [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 58 minut i 20 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : MaCzUgA [AMXBans] Powod : ' omijasz cenzure. Ostrzegalem. ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 132442228 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 80.50.149.166 ' [AMXBans] ======================================= To mój brat głupek mamy to samo ip i przez niego mnie zbanowali to byl chyba Mario.
 2. Evo_

  Evo_ na grafika

  Imię: Michał Wiek: 14 Program którego używam: GIMP 2.8.10 i inne też używam programów do robienia sprey do cs`a. Staż:Już długo robie loga kolore obrazki i napisy ale to będzie gdzieś tak z 2 lata. Pokaz umiejętności: 1. http://zapodaj.net/f7cb089183c19.jpg.html 2. http://zapodaj.net/7911e1681ac7b.jpg.html 3. http://zapodaj.net/a0664576ac57f.jpg.html 4. http://zapodaj.net/f806d3b398aaa.jpg.html Dlaczego Ty?: Lubie robić, tworzyć jakieś obrazki itp a jak robie to dla kogoś to sprawia mi to radość. Pisałem posty na forum, że robie spreje do cs`a. Czas który możesz poświęcić Użytkownikom Forum na Projekty Graficzne: Zależy... czasami długo czasami krótko zależy jakie zamówienie ;p PS: To ostrzeżenie jest za to, że jak pierwszy raz wbiłem na forum to w złym miejscu napisałem propozycję.
 3. Widać wszyscy na nie, proszę o zamknięcie tematu.
 4. Evo_

  Spray Evo_

  Uwaga moge wam zrobić spray za free wystarczy pisać na PW wszystko co ma być.
 5. Nick: Evo_ Imię: Michał Wiek: 14 Kontakt GG: GG nie mam ale mam inne typu poczta Znajomość AMXX: 5 Posiadasz sprawne micro: Tak Czas spędzony na Serwerze: 4 dni ale ogarniam. Dlaczego chcesz być Strażnikiem: Lubie pomagać i znam serwery JailBreak grałem na wielu Czy będziesz płacić składki na Serwer (6,15zł sms): Nie wiem Obowiązkowe 5 reklam Naszej Sieci na innych Forach:Pisałem na różnych forach i mnie banowali raz miałem spray Cs stara szkoła i na serwerach tak robiłem Też brałem ip na swój nick i chodziłem po serwerach.
 6. Składam propozycje na wgranie pluginu który dodaje to, że jak mamy 2 bronie a w ręce pisolet to np. ak-47 mamy na plecach.
 7. Podpisuje się mam tak samo. Jeszcze wczoraj mi działały dziś już nie.
 8. Nie ma sensu aby wgrywać ten plugin. Bez tego pluginu i tak jest dobrze
 9. Słuchajcie grałem kiedyś na serwerach ODD2 i chciał bym złożyć propozycję na wgranie pluginu który dodaje to że moża kupić dwa granaty HE i inne.
×
×
 • Create New...