ProSzymix

Użytkownik
Silver II
 • Ilość dodanej zawartości

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Podstawowe informacje

 • Płeć Mężczyzna
 • Urodziny 07.08.1998
 • Lokalizacja Polska, Ostrów Wlkp. 63-400
 • Gadu-Gadu 21310690
 • Skype szymon.trawinski

Ostatnie wizyty

760 wyświetleń profilu
 1. Imię: Szymon Nick: ProSzymix Wiek: 17 Staż w Counter-Strike: ok. 6 lat z przerwami Byłeś/aś już administratorem serwera?: tak i to wiele razy. Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 4 Link do konta STEAM, na którym grasz: nie posiadam (jeszcze w tym miesiącu mogę kupić jeśli to takie konieczne :) ) Posiadasz działający mikrofon?: tak Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Ponieważ często bywam na serwerze i zauważam niedobór administracji. Niektórzy korzystają z sytuacji i że tak powiem nie potrafią upilnować swojej kultury osobistej jak i plików gry(cheaty) ;), posiadam również doświadczenie w administrowaniu serwerem ponieważ posiadałem niegdyś kilka własnych.   Mam nadzieję że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, z góry dziękuję :)  
 2. i jutro w sumie to dzisiaj, znowu melanż ;D

 3. Nowa klasa

  tej nieśmiertelności tak z 1,5s-2s był dał :)
 4. Reklamy na stronie

  i znowu zrobione ;)
 5. Usunięcie perku

  Proponuję usunąć perk Shodgun BlackDeada ponieważ gdy ktoś go ma.. to nie ma gry. nie ukrywam że fajnie się gra z tym perkiem ale wtedy inni tracą całą zabawę z gry, a osoba posiadająca ten perk ma staty 74 zabicia na 4 zgony... Tak więc moim zdaniem ten perk jest za dobry i trzeba go usunąć albo chociaż osłabić.   Może być on również powodem zmniejszenia się liczby grających na serwerze ponieważ gdy przez całą mapę mają dostawać łomot od jednej i tej samej osoby to się robi nudne i wychodzą.
 6. Reklamy na stronie

  gotowe :)
 7. Problem z wejściem na serwer

  i czy aby na pewno wpisujesz poprawne, napisz do blacka czy czasem nie zrobił literówki przy ustawianiu ci hasła
 8. Kolorowa smuga za granatami

  Nazwa: Grenade Trail 1.0 Autor: Jim Opis: plugin dodaje (jak w temacie) kolorową smugę za granatami (jak ustawić kolor poniżej), dzięki niej możemy poznać tor lotu granatu. Cvary: grenade_tr ( Optymalnie: 2 ) 0 - wcale (oryg. "None") 1 - losowe (oryg. "Random Colors") 2 - specyficzny/wybrane (wybierasz za pomocą poniższych cvarów) (oryg. "Nade Specific") 3 - teamu/druzyny (oryg. "Team Specific") grenade_he "255000000" ustaw kolor dla granatu HE (255 000 000 - czerowny) grenade_fb "000000255" ustaw kolor dla Flashbang (000 000 255 - niebieski) grenade_sg "000255000" ustaw kolor dla Smokegrenade (000 255 000 - zielony) Instalacja: - Standardowa Wymagane Moduły: - csx Screenshot:
 9. Need for Speed

  powalająca grafika, już mi się podoba ;D
 10. Propozycja

  dokładnie, ta niewidzialność zbędna, a tylko ludzi że tak powiem "denerwuje" bynajmniej mnie skoro "Przemytnik" to może dodatkowa umiejętność taka że raz na rundę pod jakimś klawiszem (bind'em) może sobie uzupełnić zapas amunicji.
 11. Spray HANZA

  Takie na szybko, chociaż pewnie od tamtego czasu już sobie poradziłeś (sorki jeżeli się nie spodoba ale nie dałeś żadnych informacji jak to ma wyglądać)
 12. zamuł po weekendzie nadal trwa.. o.O xd

 13. Witam cs-staraszkola :)

  siemanko, wbijaj również na inne serwery (polecam codmod'a )
 14. SIEMANO

  siemanko
 15. Reklamy na stronie

  gotowe