Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
Strona w trakcie budowy

Break.

Moderator
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Break. last won the day on December 10 2017

Break. had the most liked content!

1 Follower

About Break.

 • Rank
  Silver Elite Master
 • Birthday 08/31/1992

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zabrze
 • SteamID64
  76561197995694913
 • Gadu-Gadu
  37653192

Recent Profile Visitors

3672 profile views
 1. Po pierwsze nie bawił bym się w samą sieć serwerów CS tylko zrobił bym multi serwerownie:) Po dwa urozmaicił bym forum trochę zmian by to odświeżyć inna szata graficzna, Po trzecie serwery dopracować je zaktualizować i reklama cs setti Po cztery zmiana załogi odpowiednio dobrani oraz kordynator który jest za wszystko odpowiedzialny:) Po piąte reklamy wszedzie gdzie się da. Sponsoring ? Tutaj nie ma problemu myślę że każy pare groszy może dać prawda ? Po finish ! Działamy bo to aż płakać mi się che jak patrze na to co się dzieje kiedyś serwery były pełne forum tetniło życiem, a teraz załamka ! Trzeba to podnieść ale nie na cs tylko na multi serwerowni.
 2. Imię: Szymon Nick: Break.TM Wiek: 25 Staż w Counter Strike: Ogólnie około 17 LAt będzie z przerwami oczywiście od 2k8 do 2k15 miałem przegranych 6,594 godziny w cs 1.6. Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście. Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą):9 Link do profilu STEAM: Sprzedane Posiadasz działający mikrofon?: Obecnie brak. Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Chciałbym zostać administratorem ponieważ wróciłem do gry w cs najpierw pogram trochę na ns by rozruszać kości Później przerzucę się na STEAM. Dziś wszedłem na serwer i jak zawsze boty i jeszcze raz BOTY Trzeba ich wytępić ile sie tylko da. A nie lubię grać gdy taki dzieciak psóje staty bo lata na botach.
 3. Wszystkiego Najlepszego Breakus 

 4. Wszystkiego najlepszego!

 5. Dzień dobry. Cieszymy się drogi użytkowniku/graczu że wróciłeś na nasze forum.
 6. Temat został przeniesiony do kosza.
 7. zyj tak jakby mialo nie byc jutra.

 8. Z twojego podania widzę że jesteś ogarnięty . Otóż chodzi o składnie zdań i interpunkcje . Nie chce popełnić błędu takiego jak z hellomyfriend , grał odpalony . Dlatego tutaj pozwolę by zadecydowała większość .
 9. Więc tak , muszę odejść poukładać sobie jakoś życie , dlatego też rezygnuję ze stanowiska , praw i wszystkiego co mam na tej sieci . Chciałbym by Madzia (what's Up) była na moim stanowisku wierze że sprosta temu wszystkiemu . No nic nie wykluczone że kiedyś wrócę ale obecnie nie mam siły...
 10. Podanie zostało odrzucone. Temat został zamknięty.
 11. Nie da się odwołać , w plikach kurwa nic nie ma ale ja w sumie mam od tego aska , a jak czytałem na Valve to sprawdzają pliki dll itp ... Czy nie zostały wprowadzane zmiany lub dodane jakieś nowe ..
 12. Witam , otóż jak nie którzy widzieli nie było mnie przez pewien okres czasu , mianowicie około tygodnia może więcej . Lecz po powrocie gdy zalogowałem się do Steam wyświetlił mi się komunikat że dostałem bana VAC wkurzyło mnie to , a za razem rozśmieszyło może i to moja wina bo jednak miałem cofniętego cs do wersji 2k9 być może dlatego dostałem bana . Chciałem się odwołać ale na stronie steam pisze że valve nie cofa banów przez VAC . Wiernie grałem w cs 1.6 , wierzyłem że jeszcze będzie ok że jakoś przetrwa ten cs 1.6 ale widzę że wprowadzają aktualizajcę by nam utrudniać życie i banować jak popadnie . No cóż szkoda mi czasu poświęconego tej grze ale już zwątpiłem w dobro cs , steam itp .. Dlatego z dniem dzisiejszym kończę grać w tą grę ! Też wam radzę bo przecież można robić tyle fajnych rzeczy niż siedzieć w domu i grać ...
 13. Break.

  Zmiany,

  Wiec tak zostało usunięte kilka pluginów: -Vip losowanie -Przenikanie przez siebie -Został przywrócony Stary vip ! -Kolore sg dodane.
×
×
 • Create New...